Adreste Koltuk Yıkama Ve Halı Yıkama Hizmeti


Adreste Koltuk Yıkama Ve Halı Yıkama Hizmeti

Koltuk yıkama hizmetinde yüksek verimlilik, hız ve hijyen odaklı çalışmalar yapılarak, profesyonel destekle kısa zamanda bütün işlemler yerine getirilmektedir. 10 yıllık tecrübe ve dünya markası yıkama makineleriyle adrese gelinerek, koltukların % 100 hijyen odaklı temizliği sağlanacaktır. Temizlik ilkesi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar ve profesyonel çalışma azmiyle kısa zamanda adresinizde hijyeni ağırlayabilirsiniz.  

% 100 Profesyonel Adreste Koltuk Yıkama  

Bütün koltuk modellerine göre farklı temizlik ürünleri, yıkama makineleri ve teknikleri kullanılmaktadır. Koltuğun yapısı, modeli ve kumaş farkına göre temizlenmesi için kimyasal ürünlerden uzak durularak, tamamen bitkisel çözümlerle, solma ve eskime olmadan temizleme işlemi tamamlanacaktır. % 100 profesyonel koltuk yıkama hizmeti kapsamında;  

·         Deri koltuk yıkama 

·         Berjer koltuk yıkama  

·         Çekyat yıkama  

·         Koltuk takımı yıkama  

·         Antika koltuk yıkama  

Kadife kumaş koltuk yıkama  

Hizmetleri sunularak, adreste temizlik yerine getirilerek, iç kısımda bulunan kirin vakumlu makinelerle çekilerek, bakteri ve maytların ölmesi sağlanır. Kötü koku, toz ve kirlerden kısa zamanda arındırılacaktır.  

Yatak Yıkama Temizlik Paketi  

Adreste yatak ve koltuk yıkama hizmet vererek, yatağın toz ve bakterilerden arınarak uzun vadede temiz ve hijyenik bir alana dönmesi sağlanır. Kumaş yapısı, yay sistemi ve içinde kullanılan malzemeler, tecrübeli ekibimiz tarafından keşif edilerek, iz kalmadan ve toplama yapmadan bütün niteliklerine göre temizlenecektir. Yatak yıkama hizmeti ile birlikte, yorgan, battaniye, yastık ve bebek yatağı yıkama hizmetleri de aynı hijyen odaklı temizlik işlemleriyle bir araya gelerek anında tamamlanacaktır. Profesyonel hizmet, bitkisel deterjan kullanımı, buharlama ve vakumlu çekme makinelerle ıslaklık değeri düşük temizlik hizmeti sağlanır.  

Profesyonel Halı Yıkama  

Adresten halı alımı ve adrese teslim hizmetiyle, halının boyutu ve modeline dikkat edilerek temizlik işlemi manuel ya da makineli yöntemlerle yapılmaktadır. Antika halı yıkama ve kırkyama halı yıkama seçenekleri farklılık göstermektedir.  

·         Makine halı yıkama  

·         Kilim ve yolluk yıkama  

·         Kırkyama halı yıkama  

·         Shaggy halı modelleri  

·         Mutfak ve salon halı modelleri  

Profesyonel hizmetle sunularak, adresten alınıp adrese teslim edilecekt % 100 hijyen  ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunacaktır.

Eklenme Tarihi: 01.15.2021